Dotazník spokojnosti s prácou rádiológov

Autor: Valerián Valášek | 6.1.2018 o 19:45 | Karma článku: 1,71 | Prečítané:  795x

Vážení spoluobčania, čitatelia blogu. Ako lekár-rádiológ som vytvoril dotazník spokojnosti s našou prácou. Vyplnenie vám zaberie pár minút a výsledky sprezentujem tu verejne o mesiac. VSTÚPTE ...

Rádiológia patrí medzi nelôžkové odbory medicíny. Nemáme teda vlastných ležiacich pacientov, ale patríme medzi takzvaný SVALZ - spoločné vyšetrovacie a liečebné zložky (spolu s laboratóriami, kde vyšetrujú každodenne napr. vzorky krvi).

Často sa v praxi stretávam s realitou, že občania nerozumejú prečo musia po odfotení rentgenovej snímky čakať ešte na nejaký popis, ktorý započujú často ako "opis" alebo "podpis". Zrejme tiež mnohí nerozumejú, že lekár-rádiológ odosiela popis po pacientovi spolu s dokumentáciou napálenou na CD-čku obvodnému alebo odbornému lekárovi. 

Mnohí musia čakať na požadované vyšetrenie často aj dlhšiu dobu a niekedy po vyšetrení dlhšie aj na popis vyšetrenia, či to je už klasický rentgen, sonografické vyšetrenie, CT alebo magnetická rezonancia, prípadne mamografia.

Rýchlym zberom dát počas januára plánujem prezistiť úroveň informovanosti v danej problematike a hlavne úroveň spokojnosti s našou prácou.

V priloženom linku vás poprosím o vyplnenie dotazníka spokojnosti s prácou popisujúcich rádiológov.

LINK: https://www.survio.com/survey/d/U9X6T3V3V0D6E9Q3V

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?